Aparaty słuchowe

Aparat słuchowy - zdjęcie poglądowe

Aparat słuchowy- zdjęcie poglądowe

Oferujemy aparaty słuchowe firm: WIDEX, OTICON, Sonic, ReSound

Pracownia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.
Kontakt: Informacje i zapisy na bezpłatne badania słuchu – kom. 666 128 195

Wanda Oparcik – technik audiolog, protetyk słuchu
Ilona Rudecka-Skrzypczyk – protetyk słuchu

Centrum Medyczne „Olsztyńska” to jedna z nielicznych placówek w Radomiu, w której konsultuje lekarz laryngolog-audiolog – lek. med. Lucyna Szczepanowska zajmująca się diagnostyką i zaburzeniami narządu słuchu.

W ramach kontraktu z NFZ realizujemy zlecenia na aparaty zauszne o dużym wzmocnieniu i dyskretne aparaty wewnątrzuszne, które objęte są 4-letnią gwarancją. Pacjent ma możliwość uzyskania dopłaty z NFZ do aparatu słuchowego.
Oferujemy bezpłatne badania słuchu i możliwość konsultacji u lekarza laryngologa-audiologa.
Przychodnia „Olsztyńska” oferuje bogaty wybór aparatów słuchowych głównie dla osób starszych. Posiadamy w swojej ofercie również akcesoria do aparatów tj. baterie.

Zainteresowana osoba przed decyzją o zakupie aparatu, może go wypożyczyć, by sprawdzić jego działanie.

W naszej przychodni przeprowadzana jest dokładna ocena narządu słuchu przed doborem aparatu słuchowego. Jedną z najczęściej stosowanych i najbardziej dokładnych metod badania ucha środkowego jest audiometria impedancyjna, która opiera się na pomiarze ciśnienia w uchu środkowym, odruchów mięśnia strzemiączkowego i napięcia błony bębenkowej.

W Przychodni „Olsztyńska”, jeśli pojawi się taka potrzeba, prowadzona jest także rozszerzona diagnostyka elektrofizjologiczna.

 

zdjęcie poglądowe